W dniu 16 lipca 2020r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Unii Uczelni na rzecz rozwoju Kierunków Studiów w Zakresie Gospodarowania Przestrzenią. Przedstawiciele 20 uczelni tworzących Unię wybrali nowy skład Zespołu Wykonawczego. Na funkcję Przewodniczącego wybrano prof. dr hab. Pawła Churskiego – Dziekana Wydziału Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM. Funkcję Sekretarza Zespołu Wykonawczego powierzono dr. Bartoszowi Wojtyrze – adiunktowi Wydziału Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM.

Pod Linkiem: www.uniauczelnigp.pl ruszyła strona internetowa Unii Uczelni na Rzecz Rozwoju Kierunków Studiów w Zakresie Gospodarowania Przestrzenią. Na stronie znaleźć można informacje m.in. na temat genezy, celów i zasad funkcjonowania Unii, jej członków, a także regulamin organizacyjny oraz ofertę dydaktyczną.