Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową „Dni Planisty: Rewitalizacja miast i odnowa wsi”. Konferencja odbędzie się w dniach 22 – 23 października 2020 roku, na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Organizatorem wydarzenia jest Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej.
Zasadniczym celem konferencji jest przedstawienie wyników badań naukowych studentów
i doktorantów zajmujących się gospodarką przestrzenną, urbanistyką, ruralistyką, architekturą, socjologią oraz geografią społeczno-ekonomiczną; prezentacja efektów współpracy z sektorem publicznym i prywatnym, a także stworzenie okazji do wymiany doświadczeń oraz konfrontację różnych punktów widzenia, co pozwoli poszerzyć wiedzę uczestników wydarzenia w zakresie planowania i rozwoju przestrzeni.