Wyniki IX Finału Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich

W dniu 22 listopada 2017 r. o godz. 10.00 w Auli im. Profesora Bogumiła Krygowskiego w gmachu Collegium Geographicum odbył się finał IX edycji Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich. Mamy przyjemność poinformować, że prace absolwentów naszego Instytutu zostały docenione przez jury konkursu.

Składamy serdeczne gratulacje za zajęcie III miejsca Panu mgr. Sławomirowi Depie, autorowi pracy pt. „Wielozmienna delimitacja peryferii społeczno-gospodarczych Polski”, której promotorem był dr hab. Artur Bajerski. Gratulujemy również Pani mgr Monice Fierkowicz, której praca pisana pod opieką dr. Pawła Motka pt. „Partycypacja społeczna w planowaniu przestrzennym w Poznaniu” została wyróżniona.

Więcej informacji nt. finału IX edycji Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich wraz z obszerną fotorelacją można znaleźć na stronie WNGiG.

W pierwszym rzędzie uczestnicy Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich

Mgr Sławomir Depa podczas prezentacji konkursowej