Komunikat nr II Konferencji „Dobre praktyki w urbanistyce i planowaniu przestrzennym” (29-30.11.2017)

Zachęcamy do zapoznania się z treścią komunikatu II konferencji „Dobre praktyki w urbanistyce i planowaniu przestrzennym” Pragniemy nadmienić, że w pierwszym dniu (29.11) zapraszamy członków Unii Uczelni na rzecz kierunku Gospodarka Przestrzenna, natomiast na drugi dzień (30.11) zapraszamy wszystkich chętnych do dyskusji na temat „Dobrych praktyk w urbanistyce i planowaniu przestrzennym”.

Informacje dotyczące opłat znajdziecie Państwo w komunikacie II. Dodatkowo informujemy, że wszyscy uczestnicy są zobowiązani do przygotowania posteru (informacje techniczne w komunikacie II). Czynny udział w konferencji realizowany jest poprzez aktywne uczestnictwo w trakcie trwania paneli dyskusyjnych, prosimy zatem o debatę i słowa z sali, by rozmowa w trakcie konferencji była owocna i konstruktywna.

Więcej informacji dotyczących Konferencji mogą Państwo znaleźć TUTAJ

Do zobaczenia w Poznaniu!