Zaproszenie na publiczną obronę pracy doktorskiej

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na posiedzenie Komisji ds. przeprowadzania obron doktorskich z zakresu geografii Rady Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Posiedzenie odbędzie się dnia 27 października 2015 r. o godzinie 10:00 w sali wykładowej nr 4 Collegium Geographicum.

Będzie ono poświęcone publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr Hanny Gajdy, doktorantki Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej pt. „Asymilacja obcokrajowców w Poznaniu”. Promotorem pracy jest prof. UAM dr hab. Jacek Kotus (Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej, Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM) natomiast recenzentami: prof. UŁ dr hab. Jacek Kaczmarek (Instytut Geografii Miast i Turyzmu, Wydział Nauk Geograficznych, Uniwersytet Łódzki) oraz prof. UAM dr hab. Jacek Schmidt (Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej, Wydział Historyczny UAM).