Seminarium „Gospodarka przestrzenna – potrzeby praktyki i nowatorskie formy kształcenia”

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie na zebranie Unii Uczelni na Rzecz Rozwoju Kierunku Studiów Gospodarka Przestrzenna  oraz seminarium pt. „Gospodarka przestrzenna – potrzeby praktyki i nowatorskie formy kształcenia”, które odbędą się w daniach 10-11 marca 2016 r. w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Podczas zebrania dokonany zostanie wybór Zespołu Wykonawczego, który będzie kierował działaniami Unii przez kolejne cztery lata.

Termin zebrania i seminarium został uzgodniony z przedstawicielami KPZK i TUP.

Organizatorzy seminarium podejmą starania o opublikowanie artykułów w recenzowanym wydawnictwie.

Bardzo proszę o przekazanie informacji innym osobom, które mogą być zainteresowane udziałem w seminarium lub spotkaniu Unii.