Prace studentów kierunku Gospodarka Przestrzenna wyróżnione w konkursie „Moja Wielkopolska”

Z przyjemnością informujemy, że prace inżynierskie dwójki naszych studentów zostały wyróżnione w XXV edycji konkursu „Moja Wielkopolska”, organizowanego przez Towarzystwo Urbanistów Polskich, oddział w Poznaniu. Ogółem w tegorocznej edycji konkursu przyznano nagrodę główną oraz trzy wyróżnienia. Szczególnie więc cieszy, że aż dwa z nich dotyczą prac naszych Studentów. Nagrody wręczone zostały 5. lutego br., podczas IX Dnia Urbanisty.

Pierwsza z wyróżnionych prac nosi tytuł: „„Koncepcja zagospodarowania przestrzennego obszaru w rejonie ulic Miłosławskiej, Kolejowej i Daszyńskiego we Wrześni”. Jej autorką jest Joanna Zyber, a promotorem dr inż. arch. Dominika Pazder.

Druga praca to: „Koncepcja zagospodarowania przestrzennego obszaru śródmiejskiego przy ul. Ks. Kan. Thiela w Czarnkowie”. Autorem wyróżnionej koncepcji jest Bartosz Wołoszczuk, a promotorem dr hab. inż. arch. Adam Nadolny.

Zarówno autorom, jak i promotorom wyróżnionych prac serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.