Konferencja naukowa „Dzień planisty – działamy na rzecz lepszego zagospodarowania przestrzennego Poznania”

W imieniu Akademickiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej i Studenckiego Koła Naukowego Geografów – Sekcja Gospodarki Przestrzennej serdecznie zapraszamy na międzyuczelnianą konferencję naukową pt. „Dzień planisty – działamy na rzecz lepszego zagospodarowania przestrzennego Poznania”, która odbędzie się 16 maja 2016 roku na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (w sali nr 21).

Celem konferencji jest przedstawienie wyników badań naukowych studenckich kół naukowych gospodarki przestrzennej w Poznaniu, prezentacja efektów współpracy z sektorem publicznym i prywatnym, a przede wszystkim wymiana poglądów i doświadczeń między studentami.

~PLAN KONFERENCJI~