REKRUTACJA – projekt stażowy PO WER „Kierunek Praca”

logo_PO WER i UE kolorZapraszamy do rekrutacji na projekt stażowy POWER „KIERUNEK PRACA: wysokiej jakości program stażowy dla studentów kierunku praktycznego Gospodarka Przestrzenna UAM”nr POWR.03.01.00-00-S164/15 studentów stacjonarnych III roku Gospodarki Przestrzennej inżynierskiej.

Wszelkie informacje ze spotkania informacyjnego z dnia 20. maja 2016 r. znajdują się tutaj.

Uprzejmie prosimy o przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza rekrutacyjnego dla kandydata do projektu do dnia 30. maja 2016 r. do godz. 10 dr Emilii Bogackiej na adres ebogacka@amu.edu.pl. Wyniki rekrutacji ukażą się 31. maja 2016 r. na stronie internetowej IGSEiGP.

W załączeniu najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi związane z projektem.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.