Wyniki rekrutacji na projekt stażowy PO WER „Kierunek Praca” PIERWSZA EDYCJA 2016

logo_PO WER i UE kolor

WYNIKI REKRUTACJI – PIERWSZA EDYCJA 2016

KIERUNEK PRACA: wysokiej jakości program stażowy

dla studentów kierunku praktycznego Gospodarka Przestrzenna UAM

nr POWR.03.01.00-00-S164/15

Szanowni Państwo,

W pliku znajdują się wyniki rekrutacji na projekt stażowy PO WER „KIERUNEK PRACA: wysokiej jakości program stażowy dla studentów kierunku praktycznego Gospodarka Przestrzenna UAM”nr POWR.03.01.00-00-S164/15. Rekrutacja odbyła się według kryteriów określonych w projekcie, a przedstawionych Państwu na spotkaniu informacyjnym w dniu 20.05.2016 r.

Wszystkie zakwalifikowane osoby będą otrzymywać stypendium stażowe w wysokości 2 000 zł/miesiąc przez trzy miesiące.

Osoby zakwalifikowane na poziom europejski będą odbywać staż w Brukseli i mają zapewnione dofinansowania: zakwaterowania (2 500 zł/miesiąc) oraz dojazdu (1 000 zł).

Osoby zakwalifikowane na poziom regionalny będą odbywać staż w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego. Połowa osób (najwyżej w zestawieniu) otrzyma dofinansowania: zakwaterowania (1 000 zł/miesiąc) oraz dojazdu (250 zł).

Osoby zakwalifikowane na poziom lokalny będą częściowo odbywać staż w rodzimych miejscowościach (nie przysługuje dofinansowanie zakwaterowania i dojazdu). Pozostali będą odbywać staże w Poznaniu w różnych instytucjach, z którymi dokonywane są ostatnie uzgodnienia. Połowa z tych osób (najwyżej w zestawieniu) otrzyma dofinansowania: zakwaterowania (1 000 zł/miesiąc) oraz dojazdu (250 zł).

Spotkanie z osobami zakwalifikowanymi do projektu stażowego odbędzie się w przyszłym tygodniu. Zostaną Państwo poinformowani o jego terminie w najbliższym czasie.