Wizyta w Business School w La Rochelle

W dniach 23-27 stycznia 2017r. pracownice naszego Instytutu dr Barbara Maćkiewicz i dr Barbara Konecka Szydłowska na zaproszenie prof. Nicoli Belliniego miały przyjemność gościć w Business School w La Rochelle(Francja). W ramach dnia Tourism in Europe przeznaczonego dla studentów i pracowników kierunku turystyka zostały zaprezentowane dwie prezentacje: Ecotourism in Poland i Tourist attractions in Polish Cittaslow Cities. Po wygłoszeniu prezentacji rozdano wśród słuchaczy materiały informacyjne w języku angielskim na temat polskiej sieci miast Cittaslow oraz drobne upominki. Istotnym punktem wizyty było przeprowadzenie wstępnych rozmów na temat możliwości współpracy w ramach programu Erasmus oraz spotkanie z polskimi studentami studiującymi na Uczelni w La Rochelle.