PL | EN

Dzień Planisty 2017

Comment are off

Szanowni Państwo,
w imieniu Akademickiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej i Studenckiego Koła Naukowego Geografów – Sekcja Gospodarki Przestrzennej serdecznie zapraszam na międzyuczelnianą konferencję naukową pt. „Dzień planisty – nowoczesne wizje przestrzeni miejskiej”, która odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia 2017 roku na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (w sali nr 21).

Celem konferencji jest przedstawienie wyników badań naukowych z zakresu gospodarki przestrzennej, urbanistyki i geografii społeczno-ekonomicznej, prezentacja efektów współpracy z sektorem publicznym i prywatnym, a także stworzenie okazji do wymiany doświadczeń studentów i doktorantów z całej Polski.

Drugi dzień konferencji będzie odbywał się pod hasłem „Zielone dachy w przestrzeni miasta”, w ramach którego zaplanowano warsztaty dotyczące tematyki projektowania zielonych dachów.

Konferencja kontynuuje cykl spotkań kół naukowych gospodarki przestrzennej działających w Polsce. Tegoroczne edycja jest już szóstą. Serdecznie zapraszam pracowników, doktorantów i studentów. Szczegółowy harmonogram wydarzenia TUTAJ.

Z poważaniem,

Przemysław Ciesiółka

opiekun Akademickiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej

About the Author