Relacja z Drzwi Otwartych – 2017

W minioną niedzielę, 9 kwietnia 2017 r., odbyły się Drzwi Otwarte dla osób zainteresowanych studiowaniem na naszym Wydziale – gościliśmy tym razem ponad 100 osób. Kierunki oferowane przez nasz Instytut – zarówno gospodarka przestrzenna, jak i geografia spec. geoanaliza społeczno-ekonomiczna – cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy naszym studentom zrzeszonym w Akademickim Kole Naukowym Gospodarki Przestrzennej oraz w Sekcji Gospodarki Przestrzennej Studenckiego Koła Naukowego Geografów, za nieocenioną pomoc i wsparcie w promocji naszych kierunków. Natomiast wszystkich maturzystów i osoby zainteresowane studiowaniem na naszym Wydziale, serdecznie zapraszamy do wyboru gospodarki przestrzennej lub geografii spec. geoanaliza społeczno-ekonomiczna.