PL | EN

ZEBRANIE OGÓLNE INSTYTUTU – 12.05.2017 r.

Comment are off

W związku z zakończeniem drugiego etapu prac Zespołu ds. przygotowania Projektu Strategii Rozwoju naszego Instytutu zapraszamy na Zebranie Ogólne, które odbędzie się w najbliższy piątek (12.05) o godzinie 9.00 w sali numer 4.

Podczas zebrania Zespół przedstawi wyniki swoich prac dotyczące propozycji projektu Strategii Rozwoju Instytutu, który jest w trakcie wypracowywania przez Zespół i w najbliższą środę będzie stanowił przedmiot konsultacji z dyrekcją Instytutu. Przed spotkaniem otrzymają Państwo materiały, które powinny zapewnić jak najlepsze na ten moment warunki dla naszej piątkowej dyskusji. Po piątkowym zebraniu rozesłany zostanie dokument uwzględniający zgłaszane uwagi, do którego, do 26 maja włącznie (piątek), będzie można składać pisemne uwagi, korekty i komentarze. Ich treść i zakres warunkować będą ostateczny kształt Strategii, która będzie podlegała głosowaniu przez Radę Instytutu na czerwcowym posiedzeniu. Pozytywny wynik tego głosownia otworzy drogę do realizacji tego dokumentu.

Zapraszając Państwa do udziału w tej dyskusji liczę na Państwa obecność na najbliższym zebraniu. Podobnie jak to miało miejsce w marcu, ze względu charakter i tematykę zebrania, proszę o obecność również wszystkich pracowników naukowo-technicznych i administracyjnych.

Mamy nadzieję, że przedstawiony materiał będzie sprzyjał konstruktywnej dyskusji i pozwoli nam zintegrować się wokół wspólnych celów, jakie musimy osiągać w warunkach coraz większych wyzwań i ograniczeń.

Dyrekcja Instytutu GSEiGP

 

About the Author