Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej zorganizowało kolejne warsztaty dla przedszkolaków

W ramach projektu naukowo-edukacyjnego „Poznańska Akademia Przestrzeni – percepcja otoczenia i jego wpływ na nasze życie” realizowanego przez Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej, zorganizowano w ostatnim czasie kolejne warsztaty dla przedszkolaków. W czasie zajęć dzieci dowiedziały się jak powstają, z czego się składają i jak funkcjonują miasta. Przedszkolaki budowały również własne makiety i prezentowały je swoim rówieśnikom. Pierwsze spotkania odbyły się 19 maja br. w Przedszkolu nr 2 „Kraina wesołej zabawy” w Koninie, gdzie w pięciu zorganizowanych warsztatach wzięło udział 108 uczestników w wieku od 3 do 6 lat. Drugie warsztaty zrealizowano 9 czerwca br. podczas festynu rodzinnego „Z rodziną na wesoło” w Przedszkolu nr 174 Królewna Śnieżka w Poznaniu. W tym dniu dzieci, wykorzystując wyobraźnię, budowały swoje wymarzone miasto. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom!