Konkurs na stanowisko asystenta (lub adiunkta) w Zakładzie Zagospodarowania Przestrzennego Instytutu Geografii i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Wrocławskiego

Wkrótce zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko asystenta (lub adiunkta) w Zakładzie Zagospodarowania Przestrzennego Instytutu Geografii i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Wrocławskiego. Głównie poszukiwany jest kandydat z wykształceniem z zakresu planowania przestrzennego (najlepiej z doświadczeniem dydaktycznym lub (i) praktycznym). Osoba ta podjęłaby pracę od przyszłego semestru (1 lutego 2018) z obciążeniem ponad 300 godzin w ciągu całego roku.

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu z prof. dr hab. Stanisławem Ciokiem (Kierownikiem Zakładu Zagospodarowania Przestrzennego)