Spotkanie przedstawicieli Unii Uczelni na Rzecz Kierunku Gospodarka Przestrzenna

W dniu 29.11.2017 r. w Centrum Konferencyjnym D.S. Jowita odbędzie się spotkanie przedstawicieli Unii Uczelni na Rzecz Kierunku Gospodarka Przestrzenna. W trakcie spotkania omówione zostaną kwestie bieżącej działalności Unii oraz przyszłych wyzwań w kontekście reformy szkolnictwa wyższego. Prof. UAM dr hab. Paweł Churski w wykładzie „Zintegrowane planowanie rozwoju – teoria, praktyka, wyzwania kształcenia” przedstawi założenia nowego kierunku studiów, który już wkrótce zostanie uruchomiony na naszym Wydziale. Dr Robert Perdał, dr inż. Wojciech Dyba oraz dr Paweł Motek poprowadzą natomiast warsztaty „Zintegrowane planowanie rozwoju jako nowy kierunek studiów UAM”. Warsztat z udziałem przedstawicieli praktyki z administracji publicznej prowadzony będzie w oparciu o udostępnione wcześniej materiały . Spotkanie jest kolejnym krokiem na rzecz pogłębiania współpracy Uczelni oferujących kształcenie na kierunku Gospodarka Przestrzenna.