Spotkanie z uczniami II LO im. Mikołaja Kopernika w Lesznie

Kontynuując współpracę Instytutu ze szkołami województwa wielkopolskiego odbyło się spotkanie z uczniami II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Lesznie. W trakcie wizyty uczniowie Liceum zapoznali się z ofertą dydaktyczną Wydziału przygotowaną na rok akademicki 2018/2019. Mieli Oni również możliwość wysłuchać wykładu prof. UAM dr hab. Pawła Churskiego pod tytułem „Globalizacja jako współczesny megatrend przemian zróżnicowań społeczno-gospodarczych i jej konsekwencje przestrzenne”. Po części wykładowej uczniowie wzięli udział w warsztatach „Zagospodarowanie przestrzenne oczami różnych grup interesariuszy”, przygotowanych przez członków Akademickiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej. Spotkanie zakończyła interesująca dyskusja.

Zachęcamy szkoły do dalszego korzystania z przygotowanej przez Instytutu oferty wykładów i warsztatów. Szczegóły na naszej stronie w zakładce Dla Kandydata. Zapraszamy…