Rekrutacja studentów do Programu Praktyk Letnich GeoTalent! PGNiG

Kilka lat temu Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych został zaproszony do Programu Edukacyjnego PGNiG  Geotalent. Od początku w sposób naturalny, bardzo aktywnie korzystają z jego możliwości studenci geologii. Jednak propozycja ta dotyczy również studentów innych kierunków (szczególnie gospodarki przestrzennej i geoinformacji), dla których czekają miejsca w PGNiG w Warszawie.

PGNiG rozpoczęło rekrutację do Programu Praktyk Letnich GeoTalent!

Jeśli:

• jesteś studentem studiów dziennych magisterskich lub studentem ostatniego semestru/ absolwentem studiów inżynierskich/ licencjackich Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM,
  • osiągasz bardzo dobre wyniki w nauce,
  • aktywnie uczestniczysz w wydarzeniach Programu GeoTalent takich jak: warsztaty, Konkurs Prac Dyplomowych, Program Ambasadorski, GeoTurniej, Geologiczne Mistrzostwa Polski,
  • aktywnie działasz w organizacjach studenckich i kołach naukowych,
  • jesteś osobą otwartą na zmiany oraz nowe wyzwania,
  • jesteś gotowy/a do podjęcia praktyk w pełnym wymiarze godzin (40 godz./tyg.) w okresie od lipca do września 2018 r. (w szczególnych wypadkach termin może zostać wydłużony do końca grudnia 2018 r.).

Zgłoś się na praktyki letnie w PGNiG!

Oferujemy:

• płatną praktykę w okresie 1, 2 lub 3 miesięcy,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej podczas studiów w praktyce,
  • wsparcie opiekuna merytorycznego przy realizacji powierzonych zadań/projektów,
  • pracę z pasjonatami, takimi jak Ty 🙂

Chcesz dobrze wykorzystać okres wakacyjny i zdobyć praktyczną wiedzę zawodową? Nie zwlekaj i wyślij swoje CV za pośrednictwem formularza na stronie www.geotalent.pl/praktyki.