Relacja z Seminarium „Planisto przestrzenny – zaPLANUJ swoją przyszłość!”

W dniu 25 kwietnia br. odbyła się kolejna edycja Seminarium „Planisto przestrzenny – zaPLANUJ swoją przyszłość!”, organizowanego przez sekcję Gospodarki Przestrzennej Studenckiego Koła Naukowego Geografów.  W tegorocznej edycji seminarium gościliśmy czwórkę naszych absolwentów:

Jeremi Pudliszak – zastępca dyrektora (Miejska Pracownia Urbanistyczna w Poznaniu)
Miłosz Sura – kierownik projektów (Stowarzyszenie Metropolia Poznań)
Agata Kuźmińska – liderka ds. sektora publicznego (Pracownia Miejska)
Adrian Rutkowski – asystent projektanta (Miejska Pracownia Urbanistyczna w Poznaniu)

Zaproszeni goście – absolwenci kierunku gospodarka przestrzenna na WNGiG – opowiedzieli o swojej ścieżce zawodowej i rozwoju kariery, podzielili się doświadczeniami, przybliżyli realia pracy po studiach na kierunku gospodarka przestrzenna, a także odpowiadali na pytania studentów