(nie)Wielkie Grillowanie IGSEiGP 22.06.18

Podobny obrazCzas zajęć dydaktycznych kolejnego roku akademickiego dobiegł końca. Oznacza to, że zbliża się pora nieformalnego podsumowania ostatnich miesięcy wytężonej pracy. Zapraszamy zatem w piątek 22.06.2018 o godz. 14:30 na tradycyjne już Grillowanie IGSEiGP, które odbędzie się jak zwykle w pięknych okolicznościach przyrody na błoniach naszego Wydziału (za budynkiem Instytutu Geologii). Mimo, że nasze spotkanie z pewnością nie dorówna rozmachem studenckiemu Wielkiemu Grillowaniu, to z pewnością będzie stanowiło doskonałą okazję, żeby się lepiej poznać i porozmawiać w mniej formalnej atmosferze.

Jeśli ktoś jeszcze chciałby dołączyć do naszego grona, może zapisać się w sekretariacie Instytutu. Serdecznie zapraszamy!