Konkurs prac studenckich – Zielony Zakątek

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu i wyborze prac, które Państwa zdaniem ukazują najlepszy sposób zagospodarowania terenu w pobliżu Collegium Geographicum i Collegium Geologicum.
Mogą Państwo zagłosować na maksymalnie trzy prace spośród dwudziestu. Prace są efektem działań studentów III roku kierunku ‚Gospodarka przestrzenna’ i powstały w ramach zajęć ‚Planowanie i projektowanie terenów zieleni’.
Głosowanie trwa do 28. września br. do godziny 14:00, a wyniki zostaną zaprezentowane podczas tegorocznej Nocy Naukowców na WNGiG.
Liczymy na Państwa głosy, które pozwolą wyłonić najlepsze prace oraz mogą przyczynić się do stworzenia wytycznych dla zagospodarowania przedmiotowego terenu.

Galeria prac konkursowych oraz formularz do głosowania znajdują się na stronie: http://igsegp.amu.edu.pl/konkurs-prac-studenckich-2/

Zachęcamy do głosowania,
Magdalena Szczepańska