Drugi numer czasopisma Przegląd Planisty wydany!

Drugi numer czasopisma Przegląd Planisty wydany! Tym razem magazyn stanowi zbiór artykułów uczestników Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Dni Planisty „Sharing cities – współużytkujemy, współdziałamy, jesteśmy współodpowiedzialni”, która odbyła się w dniach 19–20 kwietnia br. na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM. Ponadto, tak jak przy pierwszym numerze, podjęto współpracę z innymi kołami naukowymi oraz organizacjami i  instytucjami, tak aby przedstawić działania na rzecz gospodarki przestrzennej z  różnych perspektyw, ale również by trafić do jak największego grona odbiorców.

Redakcja „Przeglądu Planisty” dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do powstania kolejnego numeru i ma nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Szczególne podziękowania Redakcja kieruje do Rady Naukowej czasopisma:

• prof. zw. dr hab. Tadeusza Stryjakiewicza,
  • prof. UAM dr hab. Pawła Churskiego,
  • prof. UAM dr hab. inż. Sylwii Staszewskiej,
  • dr inż. Przemysława Ciesiółki,
  • dr Łukasza Mikuły;

oraz do recenzentów:

• dr inż. Przemysława Ciesiółki,
  • dr Jędrzeja Gadzińskiego,
  • dr Pawła Motka,
  • dr Michała Rzeszewskiego,
  • dr Tomasza Sowady,
  • dr inż. Magdaleny Szczepańskiej.

Dziękujemy dotychczasowemu Redaktorowi Naczelnemu Dawidowi Ochocie za pracę nad pierwszymi dwoma numerami Przeglądu, wskazanie kierunków oraz stworzenie systemu pracy, który na pewno będzie wykorzystywany w przyszłości.

Za pomoc w sfinansowaniu tego przedsięwzięcia dziękujemy Instytutowi Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM oraz Wydziałowi Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu.

Zapraszamy do lektury!

Numer 2. Sharing Cities