23.10.2018 – Spotkanie z Prezydentem Wrocławia dr. Rafałem Dutkiewiczem

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/19/Rafal_Dutkiewicz_by_Maciej_Kulczynski.JPG/202px-Rafal_Dutkiewicz_by_Maciej_Kulczynski.JPGDziekan Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych oraz Centrum Badań Metropolitalnych UAM zapraszają studentów, pracowników i wszystkich zainteresowanych na spotkanie z dr. Rafałem Dutkiewiczem, od 2002 r. nieprzerwanie pełniącym funkcję Prezydenta Wrocławia, wybitnym samorządowcem, w rankingu Newsweeka trzykrotnie wybranym najlepszym prezydentem miasta w Polsce.

Autor sukcesów Wrocławia i znakomity mówca opowie o blaskach i cieniach zarządzania miastem, wyzwaniach dla Polski oraz nowoczesnym patriotyzmie. Dr Rafał Dutkiewicz to laureat wielu odznaczeń i orderów Polski, Francji, Belgii, Szwecji, Niemiec i Włoch m.in. za zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego, za krzewienie tolerancji, humanitaryzmu i porozumienia między narodami. Autor książki „Nowe horyzonty”, wyróżnionej Nagrodą im. ks. Józefa Tischnera.

Spotkanie odbędzie się dnia 23 października br. o godz. 12:00 w Collegium Geographicum UAM, sala 21. Wstęp wolny.