Wizyta licealistów z Włocławka

We wtorek, 23.10.2018 odbyła się wizyta studyjna na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych organizowana we współpracy Instytutu Geografii Społeczno- Ekonomicznej z Akademickim Kołem aukowym Gospodarki Przestrzennej. Mieliśmy przyjemność gościć uczniów III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej we Włocławku. Podczas wizyty prof. UAM dr hab. Paweł Churski wygłosił wykład pt.: „Transformacja gospodarcza w Polsce po 1989 roku i jej konsekwencje” oraz przedstawiona została oferta dydaktyczna Wydziału. Uczestnicy mogli również posłuchać o praktycznych wskazówkach przydatnych dla  przyszłych studentów. Wizytę studyjną dopełniały warsztaty urbanistyczne, podczas których uczniowie musieli zagospodarować przestrzeń rekreacyjną obok wydziału. Kreatywność licealistów nie zna granic!  Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy ponownie!

Zachęcamy szkoły do dalszego korzystania z przygotowanej przez Instytut oferty wykładów i warsztatów. Szczegóły na naszej stronie w zakładce Dla Kandydata. Zapraszamy…