PL | EN

Gala Laurów Uniwersyteckich – Poznańska Mapa Barier

Comment are off

https://funip.pl/wp-content/uploads/2018/11/20181028_FBEC-1024x576.jpgZ przyjemnością informujemy, że jeden z projektów Akademickiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej (AKNGP) został zakwalifikowany do konkursu Gala Laurów Uniwersyteckich organizowanego przez Forum Uniwersytetów Polskich. Ideą konkursu jest wskazywanie inicjatyw, osób i organizacji, które wspierają działalność studentów.

Projekt naszych studentów pn. „Poznańska Mapa Barier” zakwalifikował się do Gali Laurów Uniwersyteckich 2018 w kategorii Uniwersytecki Projekt Naukowy. Gorąco zachęcamy do głosowania na ten projekt poprzez stronę internetową. Głosy można oddawać od 19 listopada od godziny 12:00 do 25 listopada do godziny 12:00.


http://akngp.home.amu.edu.pl/wp-content/uploads/2018/07/pmb_baner.pngPoznańska Mapa Barier to przedsięwzięcie, które skupia się na problematyce nierównej dostępności do przestrzeni miasta dla wszystkich jej użytkowników, ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnosprawnościami. Ważnym jego aspektem jest zwrócenie uwagi studentów – przyszłych twórców przestrzeni na projektowanie uniwersalne.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie AKNGP.

About the Author