Wizyta studentów I roku Geografii specjalność Geo-Grafika w Wielkopolskim Centrum Zaawansowanych Technologii

W dniu 4 grudnia studenci I roku Geografii specjalność Geo-Grafika pod opieką dr Beaty Łodygi i dr Barbary Koneckiej-Szydłowskiej złożyli wizytę w Wielkopolskim Centrum Zaawansowanych Te chnologii na Kampusie Morasko w Poznaniu.

Podczas spotkania studenci mieli okazję zapoznania się z historią powstania WCZT, jego strukturą organizacyjną, zrealizowanymi projektami i prowadzonymi aktualnie pracami badawczymi. W ramach wizyty dzięki uprzejmości magistra inż. Jakuba Wienskowskiego była okazja zwiedzenia części laboratoryjnej i zapoznania się z aspektem praktycznym prowadzonych badań oraz możliwość dyskusji.