Sukces studentów Gospodarki Przestrzennej na X Finale Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich

Jest nam miło poinformować, że X Finał Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich zakończył się sukcesem dla dwójki studentów Gospodarki Przestrzennej. Magister Kalina Rabińska z pracą „Zastosowanie hiszpańskiego modelu Paradores w zarządzaniu nieruchomościami zabytkowymi w województwie wielkopolskim”  (praca napisana w języku angielskim – tytuł: Applying the Spanish Paradores model to the management of historical properties in the Wielkopolska Province) zajęła III miejsce. Promotorem pracy jest nasza Koleżanka, doktor Barbara Maćkiewicz.

Wyróżniona została praca magistra Mateusza Rzemyszkiewicza pt. „Percepcja przestrzeni w świecie gry – zachowania, poglądy i odczucia graczy Wiedźmina 3: Dziki Gon”. Praca powstała pod kierunkiem doktora Michała Rzeszewskiego.

Zarówno laureatom, jak i promotorom nagrodzonych prac składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!