Trzeci numer czasopisma Przegląd Planisty

Akademickie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej z dumą przedstawia trzeci już numer czasopisma Przegląd Planisty! Tym razem tematem przewodnim czasopisma jest „Integracja metropolitalna”. Podjęto współpracę ze studentami, organiza-cjami i  instytucjami, tak aby przedstawić działania na rzecz gospodarki przestrzennej z  różnych perspektyw, ale również by trafić do jak największego grona odbiorców. Od tego numeru Redaktor Naczelną czasopisma jest inż. Malwina Balcerak.

Redakcja „Przeglądu Planisty” dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do powstania kolejnego numeru i ma nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Szczególne podziękowania Redakcja kieruje do Rady Naukowej czasopisma:

prof. zw. dr hab. Tadeusza Stryjakiewicza, prof. UAM dr hab. Pawła Churskiego, prof. UAM dr hab. inż. Sylwii Staszewskiej, dr inż. Przemysława Ciesiółki, dr Łukasza Mikuły;

do recenzentów:

dr inż. Przemysława Ciesiółki, dr Radosława Bula, dr Jędrzeja Gadzińskiego, dr Łukasza Mikuły, dr Michała Rzeszewskiego;

a także do prof. zw. dr hab. Tomasza Kaczmarka za artykuł wprowadzający.

Patronat specjalny nad numerem objęła Unia Metropolii.

Za pomoc w sfinansowaniu tego przedsięwzięcia dziękujemy Instytutowi Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM oraz Wydziałowi Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu.

Z trzecim numerem można zapoznać się tutaj: http://akngp.home.amu.edu.pl/przeglad-planisty/numer-3-integracja-metropolitalna/

Zapraszamy do lektury!