Zaproszenie na obronę pracy doktorskiej mgr Ewy Woźniak (5.04.19) oraz informacja o odwołanych dyżurach

Uprzejmie zapraszamy na posiedzenie Komisji ds. przeprowadzania obron doktorskich z zakresu geografii Rady Wydzialu Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu które odbędzie się: dnia 5 kwietnia 2019 r. o godzinie 12:00 w sali wykładowej nr 4 Collegium Geographicum.
Posiedzenie poświęcone będzie publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr Ewy Woźniak pt.,,Stan i potencjał rozwojowy biogospodarki w województwie wielkopolskim”.

Promotor rozprawy : Prof. UAM dr hab. Eliza Kalbarczyk
Recenzenci:
dr hab. Beata Namyślak, Instytur Geografii i Rozwoju Regionalnego, Uniwersytet Wrocławski.
dr hab. Jerzy Kozyra, Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach.

W związku z powyższym decyzją Dyrekcji Instytutu dyżury pracowników i doktorantów będą w tym dniu ODWOŁANE.