Zwycięstwo absolwentów Gospodarki Przestrzennej w I Finale Wydziałowego Konkursu Prac Inżynierskich

Jest nam miło poinformować, że w I Finale Wydziałowego Konkursu Prac Inżynierskich absolwenci kierunku Gospodarka Przestrzenna zajęli dwa pierwsze miejsca. W konkursie rywalizowali oni ze studentami studiów inżynierskich na kierunkach Geoinformacja oraz Geodezja i Kartografia.

Pierwsze miejsce zdobyła inżynier Aleksandra Pasiewicz za pracę pt. „Koncepcja zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego w centrum Sulęcina”, natomiast drugie miejsce zdobył inżynier Damian Bojarski za pracę pt. „Koncepcja rewitalizacji terenu Starego Rynku w Sławie”. Promotorem obu prac był dr inż. Przemysław Ciesiółka.

Zarówno laureatom, jak i promotorowi nagrodzonych prac składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

Autorem zdjęcia jest Rafał Lemański