Wizyta dr. Ference’a Gyurise’a z Uniwersytu im. Loránda Eötvösa w Budapeszcie (15-17.05.2019)

W dniach 15-17 maja 2019 odbędą się trzy spotkania z dr. Ferencem Gyurisem (Uniwersytet im. Loránda Eötvösa w Budapeszcie), który będzie przebywał w Instytucie w ramach programu ERASMUS+.

15 maja (środa), godz. 9:45 (Aula im. prof. B. Krygowskiego)

Wykład pt. Spatial disparities and spatial planning in Hungary (wykład otwarty w ramach kursu Gospodarka przestrzenna w krajach Unii Europejskiej)

16 maja (czwartek), godz. 11:00 (sala 103 w Instytucie Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej)

Seminarium pt. In service of geopolitical interests? Making scientific concepts on spatial disparities (seminarium dla doktorantów i wszystkich zainteresowanych)