PL | EN

Analizy społeczno-ekonomiczne danych geograficznych z wykorzystaniem R – nabór uzupełniający na warsztaty z prof. R. Bivandem

Comment are off

Zmiana terminu kursu dla początkujących  Analizy społeczno-ekonomiczne danych geograficznych z wykorzystaniem R  spowodowała rezygnacje części zadeklarowanych wcześniej uczestników. W konsekwencji możemy ogłosić nabór uzupełniający, który będzie trwał do końca kwietnia. Chętnych prosimy o zapisywanie się w sekretariacie Instytutu (p. 101). Prosimy promotorów oraz opiekunów Kół Naukowych o upowszechnienie tej oferty wśród doktorantów i studentów. Zajęcia z prof. Rogerem Bivandem z pewnością mogą przyczynić się do wymiernego poszerzenia naszych umiejętności.

Korzystając z okazji przypominamy, że sekretariat prowadzi również zapisy na kurs dla średniozaawansowanych, który będzie realizowany przez Profesora we wrześniu. Zwracamy uwagę osobom zapisanym na kurs dla początkujących, że stanowi on de facto kontynuację ich zajęć. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Lista jest wyłożona w sekretariacie do końca czerwca.

Programy obu kursów można znaleźć na podstronie prof. Rogera Bivanda.

About the Author