Wybory dyrekcji Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej na kadencję 2016-2020

Z przyjemnością informuję, że w dniu 13 maja 2016 r. Kolegium Elektorów Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej dokonało wyboru nowych władz Instytutu na kadencję 2016-2020:

– dyrektor Instytutu – prof. UAM dr hab. Paweł Churski

– wicedyrektor ds. administracyjno-organizacyjnych – prof. UAM dr hab. Jan Hauke

– wicedyrektor ds. dydaktycznych (studenckich) – prof. UAM dr hab. Eliza Kalbarczyk

W imieniu Komisji Wyborczej oraz pracowników, doktorantów i studentów Instytutu serdecznie gratuluję dyrektorom-elektom i życzę samych sukcesów naukowych, organizacyjnych i dydaktycznych w kadencji 2016-2020.

dr Robert Perdał

/Przewodniczący Komisji Wyborczej Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej/